O nas

Specjalizujemy się w produkcji odzieży reklamowej , tekstyliów promocyjnych oraz innych materiałów wspierających działania promocyjno-marketingowe przedsiębiorstw i korporacji w Polsce.

Firma Targetex jest producentem dlatego jesteśmy wstanie tworzyć dla swoich klientów indywidualne wzory firmowe .

Dla naszej firmy priorytetem jest dbałość o profesjonalne zaspokojenie potrzeb Klientów w zakresie projektowania tekstyliów reklamowych. Wraz z 10-letnim stażem pracowniczym wypracowane zostały metody działania, dzięki którym jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu, zrealizować nawet najbardziej niekonwencjonalne pomysły swoich Klientów. Misją firmy jest tworzenie indywidualnych i niepowtarzalnych kolekcji .

Targetex:

  • każdy Klient może liczyć na rzetelną, profesjonalną i indywidualną obsługę, począwszy od pierwszego spotkania, aż po realizację zamówienia i dostarczenie towaru
  • wszystkie nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością i dbałością o szczegóły wykończenia
  • wszystkie nasze wyroby są produkowane wyłącznie w Polsce
  • nie znamy ograniczeń w tworzeniu oryginalnych fasonów i nietypowych zdobień
  • śledzimy trendy na rynkach europejskich
  • realizujemy również zamówienia ekspresowe
  • firmę tworzy zespół wykwalifikowanych pracowników zarówno na linii produkcyjnej jak i w fazie projektowej

Postępowanie ofertowe – dotacja UE działanie 6.1.

2014-09-08

Postępowanie ofertowe – dotacja UE działanie 6.1.

więcej
Archiwum

Produkty

Dla naszej firmy priorytetem jest dbałość o profesjonalne zaspokojenie potrzeb Klientów w zakresie projektowania tekstyliów reklamowych. Wraz z 10-letnim stażem pracowniczym wypracowane zostały metody działania, dzięki którym jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu, zrealizować nawet najbardziej niekonwencjonalne pomysły swoich Klientów. Misją firmy jest tworzenie indywidualnych i niepowtarzalnych kolekcji.